Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

                 Naše nové služby zákazníkům

  Na přání zákazníků jsme rozšířili provoz o balení obědů do plastových obalů  POSEIDON. Krabičky splňují náročná kritéria pro uchovávání,ohřívání a zmrazování při vysokých i nízkých teplotách.

  Tyto plastové krabičky jsou určeny pro převoz a ohřívání v mikrovlnných troubách . Svou teplotu si udržují v termoportech ,ve kterých jsou  k zákazníkovi expedovány. Jsou určeny na vícero použití a zákazník  nepotřebuje své nádoby na oběd.
. 
   Krabičky jsou v dostatečné velikosti na jednotlivé druhy jídel a příloh a pro teplou i studenou kuchyni.Po vložení jídla do určené nádoby se krabička zavaří se specialní strhávací folií a ihned vkládá do připravených termoportů při vysokých teplotách.

Pokud se zákazník  rozhodne jídlo přihřát v mikrovlnné troubě, je nutno propíchnout vidličkou folii.Tuto folii po dohřátí pokrmu jednoduše strhneme a buď přeložíme na připravený talíř a nebo konzumujeme přímo z krabičky.

Přeji Vám za naši jídelnu dobrou chuť a těším se na viděnou.

               Miroslav Švrček-závodní jídelna

                                                                    

 

 

 

 

 

 

V Českých Budějovicích dne 01.03.2021

Miroslav Švrček

Závodní kuchyně

Kněžskodvorská 29

telefon 731521037 kuchyně

mobil 603 788 200 majitel firmy

stránky:www.zavodnijidelna.cz

Objednávkový systém LUNCHDRIVE.cz

 

Nabídka stravování do jednoporcových nádob a dovoz do Vaší firmy

========================================================

 

Miroslav Švrček,závodní kuchyně,v ekonomickém pronájmu ve Makléřství Bohemia České Budějovice,(areál bývalého PROLESU,mezi Budvarem a Ternem. si Vám dovoluje nabídnout dovoz obědů do Vaší firmy.

Naše nabídka a její expedice je založena na kvalitě a spokojenosti zákazníků.Zkušený a sehraný tým Vám nabízí své výrobky formou domácí kuchyně.Vyhlášené houskové knedlíky a bramborové knedlíky zásadně vlastní výroba.Porce masa bez kosti za syrového stavu je 150 gramů. Podáváme  5 druhů hlavního jídla s možností výběru a záměn příloh,maštěné máslem ,a to v požadovaném množství určené zákazníkem.Čtvrté jídlo jsou výrobky studené kuchyně a je sestavováno pro strávníky,kteří vyžadují nižší kalorickou hodnotu a je připravováno hlavně z čerstvé zeleniny a ovoce. Podáváme jej formou balíčků(krabiček) s různými druhy pečiva.Každý druhý týden náleží k obědu moučník.Velice často zařazujeme k obědům přílohy z čerstvé zeleniny,jako saláty,tyto jsou našimi strávníky vyhledávány a velmi kladně hodnoceny .Objednávky den předem písemně při dodávce obědů nebo telefonicky s možností upřesnění počtu obědů v den expedice do 8 hod.ráno,nebo na zavodnijidelna.cb@seznam.cz.

   V ceně obědů je zahrnuta doprava na místo určení.  

 

Kalkulace 1 obědu : suroviny                     36,26

                                 provozní náklady      19,90

                                 mzdy a ost. vydání    16,00

                                obal.materiál                6,00

                              -----------------------------------------

                Cena BEZ DPH                        78,26 - KČ.     +15% DPH

================================================   

Celková cena                                           90,-Kč

      

Ještě několik málo slov o naší firmě : Firma vznikla v roce 1991 v bývalých Fučíkových kasárnách při hasičském sboru ČB.z důvodů rozvoje a kapacity jsme se přestěhovali v roce 1995 do Prolesu v ČB kde sídlíme do dnešního dne...Věříme,že i Vy se brzy stanete našimi zákazníky a dle hesla,“náš zákazník-náš pán“ budete využívat našich služeb k Vaší spokojenosti.Veškeré informace a dotazy Vám rádi poskytneme na již uvedených telefonních číslech .Uvádíme Vám některé naše zákazníky,kterým obědy již rozvážíme pro možnost informací o našich dodávkách : ,MOSLED , AKUTERM,,ZAMBELLI ,,PIVOVAR SAMSON,SLR,GMA Kaplice,MABA PREFA,4RAIL

 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Miroslav Švrček - závodní kuchyně

sídlo firmy :
Kněžskodvorská 541/29
České Budějovice 37004

603788200

zavodnijidelna.cb@seznam.cz