Jdi na obsah Jdi na menu
 

                                       Platná kalkulace pro dovoz obědů  od 1.03.2021

Miroslav Švrček

Závodní kuchyně               

Kněžskodvorská 29

telefon 387311434 kuchyně

mobil 603 788 200 majitel firmy

stránky:www.zavodnijidelna.cz 

OBJEDNÁVKY :OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM KE KTERÉMU JE MOŽNO SE PŘIPOJIT LUNCHDRIVE.CZ 

info majitel firmy                               

      

    Nabídka stravování dovoz do Vaší firmy

                                        ==============================

 

        Miroslav Švrček,závodní kuchyně,v ekonomickém pronájmu ve Makléřství Bohemia České Budějovice,(areál bývalého PROLESU,mezi Budvarem a Ternem. si Vám dovoluje nabídnout dovoz obědů do Vaší firmy.

       Naše nabídka a její expedice je založena na kvalitě a spokojenosti zákazníků.Zkušený a sehraný tým Vám nabízí své výrobky formou domácí kuchyně.Vyhlášené houskové knedlíky a bramborové knedlíky zásadně vlastní výroba.Porce masa bez kosti za syrového stavu je 130 gramů.Podáváme až 6 druhů hlavního jídla s možností výběru a záměn příloh,maštěné máslem ,a to v požadovaném množství určené zákazníkem.Čtvrté jídlo jsou výrobky studené kuchyně a je sestavováno pro strávníky,kteří vyžadují nižší kalorickou hodnotu  a je připravováno  hlavně z čerstvé zeleniny a ovoce. Podáváme jej formou balíčků(krabiček) s různými druhy pečiva.Každý druhý týden náleží k obědu moučník.Velice často zařazujeme  k obědům  přílohy z čerstvé zeleniny,jako saláty,tyto jsou našimi strávníky vyhledávány a velmi kladně hodnoceny .Na přání zákazníků je také možné dodávat čerstvou zeleninu,(samoobslužný studený stůl zeleniny) s různými druhy dresingů. Objednávky  přes lunchdrive.cz.Upřesnění počtu obědů v den expedice do 7.30 hod. ráno.V ceně obědů je zahrnuta doprava na místo určení do 30 km. Od Českých Budějovic pro firmy nad 40 osob.

 

Kalkulace 1 obědu   :        suroviny                           36,00

                                          provozní náklady             17,80

                                          mzdy a ostatní vydání      15.20

                                         -----------------------------------------

                                         Cena BEZ DPH               69, - KČ. 

   Na přání zákazníka je možné dodat za příplatek chleba 1.- Kč,čaj 1,- Kč.bez DPH. Zeleninový studený pult, dle dohody,nebo zeleninové saláty.Při dovozu obědů do firmy přísluší bez dalších služeb 15% DPH.     

      Ještě několik málo slov o naší firmě : Firma vznikla v roce 1991 v bývalých Fučíkových  kasárnách při hasičském sboru ČB.z důvodů rozvoje a kapacity jsme se přestěhovali v roce 1995 na adresu Kněžskodvorská 541/29,České Budějovice kde sídlíme do dnešního dne...Věříme,že i Vy se brzy stanete našimi zákazníky a dle hesla,“náš zákazník-náš pán“ budete využívat našich služeb k Vaší spokojenosti.Veškeré informace a dotazy Vám rádi poskytneme na  již uvedených telefonních číslech .Uvádíme Vám některé naše zákazníky,kterým obědy již rozvážíme pro možnost informací o našich dodávkách :MOSLED ,BELIS,ZAMBELLI AKUTERM, KAPLICE,GMA KAPLICE,SLR KAPLICE,PIVOVAR SAMSON,PREFA VESELÍ NAD LUŽNICÍ

 

                                                                                                                            

                                                      ---------------------------------------

                                                       Miroslav Švrček majitel firmy        

 
 

 

Kontakt

ZÁRUBA GASTRO a.s.

Provozovna :
Kněžskodvorská 541/29
České Budějovice 37004

+420 737 277 545

zavodnijidelna.cb@seznam.cz